Zapisy i opłaty

opłaty

wpisowe jednorazowe 750 zł (bezzwrotne)

opłata miesięczna 1200 zł (płatna cały rok) 680 zł * cena obniżona w trakcie trwania projektu EFS tj. prawdopodobnie od stycznia 2022 do października 2022  – w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu na utworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Urzędzie Marszałkowskim z funduszy UE – wyniki będą znane na koniec września 2021. Jeżeli dostaniemy dofinansowanie w ramach tego konkursu będziemy w stanie zaoferować Państwu obniżone czesne w okresie 10 mcy trwania projektu. Po zakończeniu projektu będzie obowiązywać regularna cena czyli 1200 zł.

dzienna stawka żywieniowa 16 zł, diety eliminacyjne 18 zł (bezjajeczna, bezmleczna, bezglutenowa itp.)

każde kolejne dziecko tej samej rodziny opłata miesięczna 1100 zł  680 zł * w trakcie trwania projektu j.w.

Czesne obejmuje oprócz podstawowego programu edukacyjnego zajęcia dodatkowe wg programu oraz “pakiet psychologiczny” w ramach naszej poradni przy-przedszkolnej (czytaj więcej).
pozostałe koszty: wyprawka (koszt wyprawki na każdy rok wynosi 250 zł na materiały plastyczne i przybory do prac z dziećmi) – opłacane przez Rodziców na początku roku (wrzesień), za wpłacone kwoty, zakupu potrzebnych materiałów dokonują pracownicy przedszkola

Przedszkole czynne jest cały rok oprócz 2 tygodniowej przerwy technicznej w okresie wakacyjnym, 2 maja i 24 grudnia.

zapisy do przedszkola

Powitamy dzieci w wieku od 2,5 lat

Zapisy do Przedszkola Marchewka prowadzone są cały rok w miarę wolnych miejsc.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na rok 2021/2022 (czyli od września 2021)

Aby zapytać o miejsce w przedszkolu prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy lub skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailem: 607-590-242 lub mailowo: alfapark@przedszkolemarchewka.pl

Na razie lokal nie jest gotowy do oglądania. Planujemy skończyć pracę adaptacyjne i wyposażenie w okolicach lipca 2021. Spotkania z rodzicami będą do tego czasu prowadzone w jednym z naszych obecnych przedszkoli na Oruni Górnej lub Wiszących Ogrodach.

zapytanie o miejsce w przedszkolu