Zapisy i opłaty

4opłaty

wpisowe jednorazowe 750 zł (bezzwrotne)

opłata miesięczna 1740 zł (płatna cały rok)

dzienna stawka żywieniowa 26 zł, diety eliminacyjne 29 zł (bezjajeczna, bezmleczna, bezglutenowa itp.)

każde kolejne dziecko tej samej rodziny opłata miesięczna 1640 zł

Czesne obejmuje oprócz podstawowego programu edukacyjnego zajęcia dodatkowe wg programu oraz “pakiet psychologiczny” w ramach naszej poradni przy-przedszkolnej (czytaj więcej).
pozostałe koszty: wyprawka (koszt wyprawki na każdy rok wynosi 450 zł na materiały plastyczne i przybory do prac z dziećmi) – opłacane przez Rodziców na początku roku (wrzesień), za wpłacone kwoty, zakupu potrzebnych materiałów dokonują pracownicy przedszkola

Przedszkole czynne jest cały rok oprócz 2 tygodniowej przerwy technicznej w okresie wakacyjnym, 2 maja i 24 grudnia oraz 1 dzień po Bożym Ciele.

zapisy do przedszkola

 

Powitamy dzieci w wieku od 2,5 lat

Zapisy do Przedszkola Marchewka prowadzone są cały rok w miarę wolnych miejsc.

Aby zapytać o miejsce w przedszkolu prosimy wypełnic poniższy formularz. Zawarte w nim dane pomogą nam szybko i sprawnie ustalić czy możemy zaproponować Państwu miejsce w naszym Przedszkolu.

Nie podajemy w tym miejscu numeru telefonu gdyż otrzymywaliśmy zbyt dużo połączeń z ofertami, które nas nie interesowały. Dzięki temu mamy więcej czasu na rzeczy ważne i przez to możemy Państwu lepiej służyć. Po wypełnieniu formularza nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe. Dziękujemy za zrozumienie.

zapytanie o miejsce w przedszkolu