Warunki lokalowe

Nasze nowe przedszkole na osiedlu Alfa Park dopiero powstaje. Budynek, w którym będzie się znajdować już jest ale lokal jest jeszcze w fazie projektowania wnętrza.

Jak tylko będziemy mieli wizualizacje naszej placówki to je tutaj umieścimy.

To co możemy zdradzić już teraz to to, że będą 3 grupy po ok 22 dzieci w każdej. Każda sala będzie miała oczywiście bezpośredni dostęp do łazienki. Będziemy mieli też 3 salki terapeutyczne, w których będą mogły odbywać się indywidualne zajęcia lub terapie (np. z logopedą, terapeutą itd).

Ponieważ nasza marka Marchewka słynie m.in. ze zdrowego żywienia planujemy zorganizować przygotowywanie posiłków prosto z naszej kuchni w drugiej placówce. Nie chcemy korzystać z zewnętrznych firm cateringowych. Robimy to po to, żeby mieć pełną kontrolę nad tym co i kiedy trafia na talerze Waszych dzieci.

Poniżej wizualizacje osiedla Alfa Park ze strony dewelopera:

Przedszkole Gdansk Marchewka AlfaPark